Ohlédnutí 6. kola TFA ligy SEVERU

Předposlední kolo TFA ligy SEVERU

Zpět

Libočany
Dne 10.9.2023 jsme vyrazili na šesté kolo TFA Ligy Severu do Libočan. Tahle trať není klasické TFA ale je to spíš takový parkur, byl to opravdu rychlý závod, ale všichni se s tím poprali skvěle.

Jako první začínala kategorie muži - věk: 35 - 100 kde se na krásném 2. místě🥈umístil Petr Loukota s časem 03:04:96. V této kategorii běžel i Alexandr Drobný který skončil na krásném 5. místě

V kategorii muži - věk: 18 - 34
Matěj Pail 5. místo a Filip Laube nakonec 12. místo

Kategorie MASTERS - Matěj Prošek 6. místo

Kategorie ženy - věk: 18 - 100
V této kategorii se nám začíná prosazovat Petra Prošková která běžela svůj druhý závod TFA a hned se dostala na 2. místo!🥈Lenka Fukalová pak 7. místo

Dorostenky - věk: 15 - 17
V téhle kategorii běžela Alexandra Němcová a Pavla Hauptvoglová. Saše se tento závod moc nepovedl a skrz zdravotní problémy nemohla jet úplně na sto procent a skončila až na 8. místě… naopak Páje tento závod sedl nejlíp jak mohl a jako jediná z dorostenek dokázala zaběhnout čas pod dvě minuty a tím se dostala na 1. místo! 🥇

Dorostenci - věk: 15 - 17 Jakub Viceník perfektní 1. místo🥇 Petr Kryner 5. místo

Poslední kolo TFA Ligy SEVERU nás čeká za necelý měsíc u nás na Hazmburku 7.10.2023!